Thank you for visiting the 2023 Four Peaks Oktoberfest!
Music Acts
Walt Richardson & Friends
Friday 5pm-7pm
Lakefront Stage
Crosstown Players
Friday 5pm-7pm
Arizona Lottery Stage
Green 182
Friday 7:30pm-9:30pm
Arizona Lottery Stage
Hollywood Gods N’ Monsters
Friday 8pm-9:30pm
Lakefront Stage
Instant Classics
Friday 10pm-12am
Lakefront Stage
Elvis Before Noon
Friday 10pm-12am
Arizona Lottery Stage
Christie Huff
Saturday 8am-10:30am
Lakefront Stage
Lost Frequency
Saturday 11am-12:30pm
Arizona Lottery Stage
Honeygirl
Saturday 11am-12:30pm
Lakefront Stage
Chauncey Jones
Saturday 1pm-2:30pm
Lakefront Stage
Sliced Limes
Saturday 1pm-2:30pm
Arizona Lottery Stage
Jay Allan & The Uncommon Good
Saturday 3pm-4:30pm
Lakefront Stage
Tony’s Polka Parade
Saturday 3:30pm-5pm
Arizona Lottery Stage
Ashbrook
Saturday 5pm-7pm
Lakefront Stage
Miles Nielsen & The Rusted Hearts
Saturday 7:30pm-9:30pm
Lakefront Stage
Corey Gloden Band
Saturday 10pm-12am
Arizona Lottery Stage
Superhero
Saturday 10pm-12am
Lakefront Stage
Ghetto Cowgirl
Sunday 11am-12:30pm
Lakefront Stage
The Bellwethers
Sunday 11am-1pm
Arizona Lottery Stage
The Hourglass Cats
Sunday 1pm-2:30pm
Lakefront Stage
Dirty Rhodes
Sunday 1:30pm-3:30pm
Arizona Lottery Stage
Rose Colored Eyes
Sunday 4pm-5:30pm
Arizona Lottery Stage
The Bayou Bandits
Sunday 4:30pm-6pm
Lakefront Stage
Rock Lobster
Sunday 6pm-8pm
Arizona Lottery Stage
Southern Ways
Sunday 6:30pm-8pm
Lakefront Stage
Full Music Listing
Lakefront Stage – Friday
- Walt Richardson & Friends – 5pm
- Opening Ceremony – 7pm
- Hollywood Gods N’ Monsters – 8pm
- The Instant Classics – 10pm
Arizona Lottery Stage – Friday
- Crosstown Players – 5pm
- Green 182 – 7:30pm
- Elvis Before Noon – 10pm
Lakefront Stage – Saturday
- Christie Huff – 8:30am
- Honeygirl – 11am
- Chauncy Jones – 1pm
- Jay Allan & The Uncommon Good – 3pm
- Ashbrook – 5pm
- Dancing Devils – 7pm
- Miles Nielsen and The Rusted Hearts – 7:30pm
- Superhero – 10pm
Arizona Lottery Stage – Saturday
- Lost Frequency – 11am
- Sliced Limes – 1pm
- Brat Eating Contest – 2:45pm
- Tony’s Polka Parade – 3:30pm
- Whiskey’s Quicker – 5:30pm
- Dayweather – 7:30pm
- Corey Gloden Band – 10pm
Lakefront Stage – Sunday
- Ghetto Cowgirl – 11am
- The Hourglass Cats – 1pm
- Stein Holding Contest – 2:30pm
- The Bayou Bandits – 4:30pm
- The Southern Ways – 6:30pm
Arizona Lottery Stage – Sunday
- The Bellwethers – 11am
- Dirty Rhodes – 1:30pm
- Rose Colored Eyes – 4pm
- Rock Lobster – 6pm